Sklep Ogrodniczo-Dekoracyjny                       "DORMAX"

“Aby Twój ogród był zawsze piękny i zielony”

" Automatyczne systemy nawadniające"

Płytki elewacyjno-dekoracyjne

Adres

Sklep Ogrodniczo-dekoracyjny
"DORMAX" 
ul. Przmysłowa 6
83-110 Tczew
tel. 504-306-208


California Rock

Kamień dekoracyjny California Rock - Każda płytka skomponowana jest z kamieni o wyjątkowych, nieregularnych kształtach. Jest łatwa w montażu, układana ‘na styk’ –bez fugi. Gama kolorów powoduje, iż kamień współgra z każdym wnętrzem jak i elewacjami budynków.

Wymiary: 51x10,29x10,19x10

Dostępne kolory: grafit, orange, krem

Bricatella Rock

Kamień dekoracyjny Bricatella Rock - Szorstka powierzchnia Bricatella Rock z delikatnie zaokrąglonymi brzegami odwzorowuje kształt cegiełki. Wykorzystywana jest zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wykończeń.

Wymiary: 20x10x6

Dostępne kolory: brąz, grafit, orange, krem

 

Florence Rock

Kamień dekoracyjny Florence Rock - Każda płytka skomponowana jest z mniejszych, prostokątnych kamieni, które nadają jej trójwymiarowego kształtu. Łatwa w montażu, gdyż układana jest bez fugi. Kamień można stosować zarówno na zewnątrz: na ogrodzeniach, cokołach, elewacjach, jak i w środku budynku- ścianach, kominkach, filarach.

Wymiary: 50x10, 25x10

Dostępne kolory: brąz, grafit, orange, krem

 

Indiana Rock

Kamień dekoracyjny Indiana Rock - Płytka o zrożnicowanej grubości, układana na styk, sprawi iż każda ściana uzyska niepowtarzalny styl. Wykorzystywana jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Wymiary: 43x10, 27x10, 20x10

Dostępne kolory: brąz, grafit, orange, krem

 

Modern Rock

Modern Rock jest okładziną którą układa się na styk bez użycia fugi. Zróżnicowana grubość powierzchni czołowej nadaje efekt światłocienia, który podkreśla naturalność ściany zarówno z bliskiej jak i dalszej odległości.

Wymiary: 30x10

Dostępne kolory: krem

 

Moon Rock

Kamień dekoracyjny Moon Rock jest okładziną imitującą piaskowiec w kształcie prostokątnym o zróżnicowanych rozmiarach. Zarówno elegancki jak i praktyczny, nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz.

Wymiary: 16x16x7,5 16x7,5 24,5x7,5

Dostępne kolory: krem,mix

Utah Rock

Kamień dekoracyjny Utah Rock to różnorodność kształtów oraz szorstka powierzchnia kamieni wydobywają tak prostotę jak i elegancję każdej kompozycji. Idealnie nadaje się do wewnętrznych dekoracji i zewnętrznych realizacji.

Wymiary:

Dostępne kolory: brąz, krem

 

Vegas Rock

Kamień dekoracyjny Vegas Rock to gama kamieni o nieregularnych kształtach i zróżnicowanej powierzchni czołowej nadadzą nietypowego wyglądu każdemu wnętrzu oraz elewacji.

Wymiary:

Dostępne kolory: krem, rusty